O nás

ZAHRADNICTVÍ URBAN – Ing. Josef Urban

V průběhu ledna a února,kdy teploty klesají pod bod mrazu,je prodejna uzavřena.Pro informace je možné zavolat na telefonní čísla  547217997 a 720623957

Na jihu Brna v obci Želešice sídlí Zahradnictví URBAN. Specializujeme se na pěstování a prodej ovocných stromků a růží. Nabízíme také jehličnany, vzrostlé stromy, keře i trvalky. Pěstujeme a prodáváme klasické i netradiční odrůdy ovoce. Naše zahradnictví má dlouholetou tradici.

Poradíme vám s výběrem a doporučíme vhodné odrůdy dle místa růstu.

Je určena pro lepší orientaci, co je kdy u nás možné koupit. Je pouze orientační, záleží na počasí a konkrétní nabídce.

Náš široký sortiment můžeme jednoduše rozdělit do několika přehledných kategorií:

Ovocné stromy. Pěstujeme a prodáváme různé typy ovocných stromků a keřů: jabloně, hrušně, meruňky, slivoně, ořechy, angrešty, rybízy, jeřabiny, ostružiny, maliníky, brusinky, rakytníky aj. Kvalitní výpěstky, tradiční i netradiční odrůdy a pěstební tvary.

Růže. Navázali jsme na tradici pěstování a šlechtění růží, kterému dal základ náš předek, významný šlechtitel Josef Urban. Prodáváme růže velkokvěté, polyantky, růže půdopokryvné, růže sadové, anglické i pnoucí a stromkové. V nabídce máme jak prostokořenné keře tak i kontejnerované.

Jehličnany. Zaměřujeme se také na prodej jehličnanů. Různé typy tůjí i mnohé další jehličnany všech typů, barev i velikostí. Ideální je přijet si vybrat přímo k nám do zahradnictví. Poradíme s výběrem s ohledem na výšku, které jehličnany dosáhnou.

Vzrostlé stromy. Prodáváme také vzrostlé stromy v kontejneru i prostokořenné. Můžeme zajistit i jejich dovoz.

Okrasné keře, trvalky, bylinky, sezonní květiny a přísady zeleniny určené nejen pro potěchu oka, ale také něco pro zpestření jídelníčku. Široký výběr keřů a trvalek se během roku mění.

Kontaktujte nás nebo rovnou přijeďte

Sídlíme na jih od Brna v obci Želešice. Ideálně nám zavolejte na jeden z uvedených telefonů. Poradíme vám, zodpovíme vaše dotazy. Do našeho zahradnictví můžete přijet kdykoliv kromě neděle. Těšíme se na vaši návštěvu a spokojenou spolupráci.